• Henüz bir temizlik şirketi ile tanışmadınız mı?
  • Tanıştığınız temizlik şirketi istediğiniz hizmeti sunamıyor mu?
  • O halde bu soruların cevabı ve adresi Aslan Temizlikte
  • Müşteri Temsilcimizi hemen arayın, daha detaylı bilgi alın.
  • Malatya'nın Tüm İlçelerine ve Semtlerine Hizmet Vermekteyiz
ASLAN TEMİZLİK HİZMETLERİ HAKKINDA

Aslan Temizlik Hizmetleri; 1 Kasım 2019 tarihinde Yusuf Aslan tarafından kurulmuş, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bir temizlik şirketidir.

Bizler Malatya'nın en büyük caddelerinden biri olan Fahri Kayahan Bulvarı, Güngör Caddesindeki (Genç Dünya Koleji Yanı) ofisimizden sizlere hizmet vermekteyiz.

İyi bir temizlik şirketi, sadece müşterilerinin değil çalışanlarının da güvenliği konusunda titiz olmalıdır. Bu bilinç sayesinde çalışanlarımızın yüksek motivasyon ile işine sarılmasını sağlamaktayız. Temizlik şirketi kapsamında verdiğimiz hizmet yelpazesi oldukça geniştir.

Temizlik Hizmetlerimizi Malatya'nın tüm bölgelerinde vermekteyiz. Malatya'nın neresinde olursanız olun temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile iletişim kurarak hizmet kapsamımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Temizliğin büyüklüğüne göre en az iki personel olmak üzere malzemeli yada sizin isteğinize göre malzemesiz bir şekilde hizmet verilmektedir.

Amacımız Malatya'nın en iyi temizlik şirketleri arasında kaliteli, güvenli, müşteri odaklı bir temizlik şirketi olabilmektir.

İşimizde her zaman kusursuz hizmet vermeyi hedefliyoruz

Amacımız %100 doğal temizlik ürünleriyle hijyeni sağlamaktır.

Müşterilerimiz arasında yerinizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Temizlik şirketi aramaya son verip aboneliğinizi hemen oluşturun. Bizimle tanışarak aynı zamanda, hassas bir temizlik şirketiyle tanışmış olacağınızdan emin olabilirsiniz. Kaliteli bir temizlik hizmeti için kaliteden ödün vermeyen temizlik firmasıyız.

Hosting Sağlayıcı : Nictr İnternet Hizmetleri Ticaret
Copyright © 2019 Malatya Aslan Temizlik Hizmetleri